Kızılay Web Banner 120X600
Kızılay Web Banner 120X600

SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika
Örnek Resim

Karabük, EMİTT-2019’da tanıtıldı.

Bu haber 31 Ocak 2019 - 23:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Karabük, EMİTT-2019’da tanıtıldı.

Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı kabul edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı(EMİTT), Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilere 23. kez kapılarını açtı.
31 Ocak -03 Şubat 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde başlayan, dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren fuarın açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla yapıldı.
Açılış töreninin ardından fuar alanında bulunan stantları gezen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Vali Fuat Gürel, Bartın Valisi Sinan Güner, Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın tarafından karşılandı. Bakan Ersoy’u ilimize ve Safranbolu ilçemize davet eden Vali Fuat Gürel tarafından Safranbolu evinin bulunduğu tablo takdim edildi.
Fuarda büyük ilgi gören Karabük standında tüm ilçelerimizin tarihi, turistik, kültürel ve doğal güzellikleri turizm profesyonellerine broşürler, tanıtım materyalleri, cd ve Safranbolu Lokumu ile tanıtıldı.
Fuarın ilk gününde Vali Fuat Gürel ve Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Karabük standımızı ziyarete gelen Rize Valisi Kemal Çeber, Iğdır Valisi Enver Ünlü, ÇEKÜL Vakfı ve TKB Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen başka olmak üzere birçok misafirle yakından ilgilenerek yöresel ikramlarda bulundular.
              

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA