SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Kimisi buz tutan göl üzerinde, kimi ise araç arkasında kaydı

Bu haber 27 Ocak 2022 - 17:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kimisi buz tutan göl üzerinde, kimi ise araç arkasında kaydı

KARABÜK’TE 4 GÜN ARADAN SONRA KAR YENİDEN YÜZÜNÜ GÖSTERDİ. YAĞAN KARIN KEYFİNİ, SANAYİ ESNAFI ARACIN ARKASINA BAĞLADIKLARI HALATLA KAYAK YAPARKEN, 3 KAFADAR ARKADAŞ İSE DONAN GÖLÜN ÜZERİNDE TEHLİKEYE ALDIRIŞ ETMEDEN KAYDI.

Karabük’te 4 gün aradan sonra kar yeniden yüzünü gösterdi. Yağan karın keyfini sanayi esnafı aracın arkasına bağladıkları halatla kayak yaparak çıkartırken, 3 kafadar arkadaş ise donan gölün üzerinde tehlikeye aldırış etmeden kaydı.

Karabük’te 4 gün aradan sonra yeniden yüzünü gösteren kar yağışı kent genelinde etkili oldu. Kısa sürede etkili olan yağışın ardından Kemaloyman Sanayisi esnafı, bir araç arkasına bağladıkları otomobil kabutu üzerinde kayak yaptı. Kar ve soğuk havanın etkili olduğu Karabük’te 3 arkadaş ise buz tutan göletin üzerinde tehlikeye aldırış etmeden kaydıktan sonra dondurucu soğukta elbiselerini çıkarıp karın üzerine atlayarak eğlendi. O anları cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen 3 kafadar, buz tutan Eğriova Göleti’nin üzerinde tehlikeye aldırış etmeden kaydı.

Çatılarda oluşan buzlar ise tehlike saçtı. Hava sıcaklığının sıfırın altında eksi 7’lere düştüğü Safranbolu’da konak ve apartmanların çatılarında buz sarkıtları oluşması tehlikeye davetiye çıkarttı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA