SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Altın Safran Belgesel Film Festivali alanında “en iyisi” seçildi

Bu haber 27 Ocak 2022 - 18:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Altın Safran Belgesel Film Festivali alanında “en iyisi” seçildi

KARABÜK’ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE HER YIL DÜZENLENEN ULUSLARARASI ALTIN SAFRAN BELGESEL FİLM FESTİVALİ, “EN İYİ BELGESEL FİLM FESTİVALİ” SEÇİLDİ.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde her yıl düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali, “En İyi Belgesel Film Festivali” seçildi.

Safranbolu Belediyesinden yapılan açıklamada, kameraarkasi.org sitesi tarafından her yıl yapılan film festivalleri araştırmasında, bu yıl Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali’nin “En İyi Belgesel Film Festivali” seçildiği kaydedildi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bu yıl 23. kez sanatseverlere kapılarını açacak festivalin çok daha kapsamlı olması için Festival Komitesi çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirterek, “Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali yalnızca film festivali olarak algılanmamalı, aynı zamanda ilçemizin tanıtımına da önemli katkı sağlıyor. Kültürel Miras ve Korumacılık ana teması ile 23 yıldır aralıksız devam eden festivalimiz bu yıl Safranbolu halkının festivalin içine daha fazla dahil olmasını amaçlıyoruz.” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA