SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Ambulans kara saplandı, imdadına UMKE ve karayolları ekipleri yetişti

Bu haber 19 Ocak 2022 - 14:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ambulans kara saplandı, imdadına UMKE ve karayolları ekipleri yetişti

KARABÜK’TE HASTADAN DÖNEN 112 AMBULANSI YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE YOLDAN ÇIKARAK KARA SAPLANDI. UZUN SÜRE KARDAN ÇIKAMAYARAK SAPLANAN AMBULANSIN İMDADINA UMKE EKİPLERİ VE KARAYOLLARI EKİPLERİ YETİŞTİ.

Karabük’te hastadan dönen 112 ambulansı yoğun kar yağışı nedeniyle yoldan çıkarak kara saplandı. Uzun süre kardan çıkamayarak saplanan ambulansın imdadına UMKE ekipleri ve karayolları ekipleri yetişti.

Karabük’te dün sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı bölge genelinde özellikle ulaşımda sürücülere zor anlar yaşattı. Karabük – Bartın karayolunda kar kalınlığı 1 metreyi aşarken, hasta alıp hastaneye giden 112 ambulansı karla kaplı yoldan çıkarak kar kütlesine saplandı. Uzun süre saplandığı yerden çıkamayan ambulans komuta merkezinden yardım istedi. Bu sırada ambulanstaki hasta başka bir ambulans ile hastaneye sevk edildi. Kara saplanan ambulansı kurtarmak için bölgeye UMKE ekipleri ile karayolları ekipleri sevk edildi. Greyderin yardımı ile halat bağlanarak saplandığı yerden çıkarılan ambulans yoluna devam etti.

Öte yandan, kar yağışının devam ettiği yolda karayolları ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA