SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Onlar itfaiyenin neşe kaynakları

Bu haber 18 Ocak 2022 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Onlar itfaiyenin neşe kaynakları

SAFRANBOLU BELEDİYESİ İTFAİYE EKİPLERİ TARAFINDAN DAHA ÖNCE KANYONDAN YADA KAYALIKLARDAN KURTARDIKLARI KÖPEKLER, ARTIK İTFAİYENİN NEŞE KAYNAĞI OLDU.

Safranbolu Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından daha önce kanyondan ya da kayalıklardan kurtardıkları köpekler, artık itfaiyenin neşe kaynağı oldu.

Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Gökçe ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldıktan sonra itfaiye müdürlüğünde bakımları yapılan sokak köpekleri, itfaiyenin neşe kaynağı oldu. Yavru iken kurtardıkları köpekler İtfaiye müdürlüğünün bahçesinde kar yağışı altında itfaiye müdürü Mehmet Gökçe ile eğlenceli anları kameralara yansıdı. Gökçe’nin atkısını ısırarak almaya çalışan ve onunla oynayan yavru köpekler kar altında doyasıya eğleniyor.

İtfaiye Müdürü Gökçe, “Demirbaşlarımız oldu artık. Kurtardığımız köpeklerden bir kısmına biz bakıyoruz, bir kısmını hayvan severlerimize verdik. Kendilerine bakanları seviyor köpekler. Bazıları çok hareketli. Elimizden geldiğince bakıyoruz, Allah dostlarına” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA