SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Cengiz Ünal, yeniden DEİK Türkiye- Karadağ İş Konseyi yönetiminde

Bu haber 17 Ocak 2022 - 14:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Cengiz Ünal, yeniden DEİK Türkiye- Karadağ İş Konseyi yönetiminde

KARABÜK’ÜN BAŞARILI İŞ İNSANI SAFRANBOLU TSO MECLİS BAŞKANI VE MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ KARABÜK BAŞKANI CENGİZ ÜNAL, YENİDEN DEİK TÜRKİYE-KARADAĞ İŞ KONSEYİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ.

Karabük’ün başarılı iş insanı Safranbolu TSO Meclis Başkanı ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Başkanı Cengiz Ünal, yeniden DEİK Türkiye-Karadağ İş Konseyi yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

İki yılda bir düzenlenen Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu, DEİK üyelerinin katılımları ile gerçekleşti. İş Konseylerinin yeni başkan ve yürütme kurulları 2 yıllık çalışma dönemi için göreve geldi. Yapılan seçimler kapsamında Ünal Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda MÜSİAD Karabük Şube Başkanı ve Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal, DEİK Türkiye – Karadağ İş Konseyi yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

DEİK’te Karabük’ü temsil eden Cengiz Ünal Türkiye ve Karadağ arasındaki ticaret hacmini geliştirecek projelerin önemine vurgu yaparak, “Türkiye ile Karadağ arasındaki ekonomik ilişkileri en üst düzeye çıkartmayı hedefliyoruz ve bu hedef doğrultusunda ekip olarak gündüzümüzü gecemize katarak çalışacağız. Türkiye ihracat vizyonunu her geçen gün genişletirken, biz de Türkiye ve Karadağ arasında yeni ihracat köprüleri inşa etmek için yola çıkıyoruz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA