SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Karabacak, adaylığını açıkladı

Bu haber 12 Ocak 2022 - 17:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Karabacak, adaylığını açıkladı

KARABÜK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANLIĞININ 22 OCAK’TA YAPILACAK KONGRESİ ÖNCESİ ESKİ BAŞKAN AHMET KARABACAK ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI.

Karabük Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığının 22 Ocak’ta yapılacak kongresi öncesi eski başkan Ahmet Karabacak aday olduğunu açıkladı.

Mevcut başkan Cemal Topçu’nun aday olmayacağı seçimler öncesi kendisini destekleyen şoför esnafı ile basın toplantısı düzenleyen Ahmet Karabacak, 22 Ocak Cumartesi günü 41’inci genel kurulda yeniden şoför esnafına hizmet vermeye kaldıkları yerden devam etmeyi istediklerini söyledi.

Karabacak, “İnşallah önceden yaptıklarımız bize ayna ve ışık olacak, bundan sonrada daha güzel şeyler yapacağımıza da ekibimle beraber kanaat getiriyorum. Çok fazla söze gerek yok, herkes herkesi tanıyor. Biz ve ekibim Şoförler ve Otomobilciler Odasını nereden nereye getirdiğimizi gayet iyi biliyoruz, sizlerde iyi biliyorsunuz. Ama bu gücü esnaf arkadaşlardan aldık, yapamayacağımız şeylerin sözünü vermedik kesinlikle. Yapacağımız şeylerin sözünü verdik ve yerine getirdik. Neler yaptığımızı gayet iyi biliyorsunuz.” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA