SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Uluslararası Göçmenler Günü için hazırlanan klip büyük ilgi gördü

Bu haber 18 Aralık 2021 - 11:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Uluslararası Göçmenler Günü için hazırlanan klip büyük ilgi gördü

KARABÜK VALİLİĞİ İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ, 18 ARALIK ULUSLARARASI GÖÇMENLER GÜNÜ HAZIRLADIĞI KLİPLE KUTLADI. KENTİN TARİHİ BÖLGELERİNDE ÇEKİLEN KLİPLE AYRICA TURİZM TANITIMI DA YAPILDI.

Karabük Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü, 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü’nü hazırladığı kliple kutladı. Kentin tarihi bölgelerinde çekilen ve 12 ülkenin öğrencilerinin Türkçe olarak seslendirdiği şarkının yer aldığı klip büyük ilgi gördü.

Karabük’te 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü dolayısıyla İl Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından klip hazırlandı. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu’nun tarihi yerleri ile Eskipazar ilçesindeki Hadrianoupolis Antik Kenti ve Yenice Ihlamur Terası gibi doğal ve kültürel mekanlarda çekilen klipte Karabük Üniversitesinde okuyan Azerbaycan, Yemen, Fas, Ürdün, Sudan, Endonezya, Çad, İran, Nijerya, Irak, Senegal ve Cibuti’den oluşan 12 ülkenin uluslararası öğrencisi “Sev Kardeşim” parçasını Türkçe olarak seslendirdi.

Karabük Valiliği, Safranbolu Kaymakamlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün destek verdiği klip sosyal medyada ilgi gördü.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA