SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Ünal, Bakan Ersoy’u ziyaret eden heyette yer aldı

Bu haber 13 Aralık 2021 - 15:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ünal, Bakan Ersoy’u ziyaret eden heyette yer aldı

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİA D) KARABÜK ŞUBE BAŞKANI CENGİZ ÜNAL, MÜSİA D GENEL BAŞKANI MAHMUT ASMALI İLE BİRLİKTE KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY’U ZİYARET ETTİ.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Mahmut Asmalı ve Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul’da bir dizi görüşmeler ve ziyaretlerde bulundu. Ziyaret kapsamında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden heyet, MÜSİAD’ın çalışmaları ve projelerine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Batı Karadeniz bölgesinden Karabük, Bartın, Sinop, Kastamonu, Zonguldak, Kdz. Ereğli ve Düzce illerini temsilen toplantıya katılan Karabük MÜSİAD Başkanı Cengiz Ünal, verimli bir toplantı olduğunu ve üyelerin yaşadıkları sorunlarla ilgili bilgiler verdiği görüşme sonrası Genel Başkan Asmalı’ya da ayrıca teşekkür etti.

Ünal, ayrıca Genel Başkan Mahmut Asmalı’nın başkanlığında düzenlenen toplantıların ve ziyaretlerin devam edeceğini kendilerinin de Batı Karadeniz bölgesindeki üyelerin sorunlarını her kulvarda dile getirerek ortak çözüm yolları konusunda çalışacaklarını da kaydetti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA