SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Kaymakam Türköz 4 köyü ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Bu haber 13 Ekim 2021 - 19:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kaymakam Türköz 4 köyü ziyaret ederek incelemelerde bulundu

SAFRANBOLU KAYMAKAMI MEHMET TÜRKÖZ, OVACUMA AKKIŞLA, TİNTİN VE CABBAR KÖYLERİNİ ZİYARET EDEREK İNCELEMELERDE BULUNDU.

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Ovacuma Akkışla, Tintin ve Cabbar köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakam Türköz ilk olarak Safranbolu Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ihalesi yapılan içme suyu deposu inşaatında incelemelerde bulundu. Türköz’e İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yeşilyurt, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Aydın, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Ünal, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Emre, İlçe Özel İdare Müdürü Talha Durum, Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü Gökhan Kara eşlik etti.

Ziyarette köy muhtarı ve yüklenici firma sorumlusundan çalışmalar ve inşaat süreci ile ilgili bilgiler alan Kaymakam Türköz, içme suyu deposunun en kısa sürede tamamlayarak vatandaşların hizmetine açmak istediklerini söyledi.

Ağustos ayında yaşanan sel nedeniyle Cabbar Köyünde de hasar alarak ulaşıma kapanan köprü, tamamlanan çalışmaların ardından yeniden ulaşıma açıldı.

Cabbar Köyü’nde de vatandaşlarla bir araya gelen Türköz, “Yoğun yağış dolayısıyla afetten zarar gören Ovacuma’da tespit ettiğimiz hasar tespit çalışmaları sonucunda devletimizin tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın ivedi bir şekilde yanında olarak yaraları sardık. Cabbar Köprüsünde yapılan çalışmalar neticesinde de çok kısa sürede köy halkı ulaşımına yeniden kazandırdık. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın. Köyümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA