SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

AK Partili vekiller asfalt çalışmalarını inceledi

Bu haber 09 Ağustos 2020 - 16:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
AK Partili vekiller asfalt çalışmalarını inceledi

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLLERİ CUMHUR ÜNAL VE NİYAZİ GÜNEŞ, OVACIK İLÇESİNDE DEVAM EDEN ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ovacık İlçesinde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ovacık ilçesi Pelitcik-Başboyunduruk grup yolunda incelemelerde bulunarak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan ve program dahilinde devam eden sıcak asfalt çalışmaları hakkında milletvekillerine bilgiler veren Uzun, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Yaklaşık bir ay önce başladığımız asfalt çalışmalarında bugün itibari ile toplamda 30 kilometrelik çalışma gerçekleştirdik. Ekiplerinmiz yoğun ve özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Merkeze bağlı Saitler Köyü-Gölveren Köyü Grup yolu ile başladığımız asfalt çalışmamıza Eskipazar İlçemiz ile devam ettik. Şu an da asfalt çalışmalarımıza, Ovacık İlçemizde Pelitcik-Başboyunduruk grup yolu ile devam ediyoruz” dedi.

Milletvekilleri Ünal ve Güneş ise; özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA