Kızılay Web Banner 120X600
Kızılay Web Banner 120X600

SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika
reklam

Başkan Köse; “Tek Hesap Vereceğimiz Makam Halkımız”

Bu haber 20 Ocak 2020 - 17:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Başkan Köse; “Tek Hesap Vereceğimiz Makam Halkımız”

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Takvim gazetesinin ‘Başkan Köse şimdi de CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’un kızına ihale kıyağı çekti’’ haberiyle ilgili açıklama yaptı.

Takvim gazetesinin haberinde Başkan Köse, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’un milletvekili olduktan sonra da kızına devrettiği, İş Sağlığı ve Güvenliği şirketine ihale verdiği yazıyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse bu iddalar üzerine açıklaması;
“Sadece Halka Hizmet!” parolasıyla yola çıktığımız süreçte, en başından beri belediyemiz yönetimini yıpratmaya yönelik yapılan asılsız ve maksatlı haberlerin ardı arkası kesilmemektedir. Hakkımızda yapılan haberler, haberleri yapanların habercilik anlayışını, gerçeğe uzaklığını ve art niyetini bir kez daha ortaya koymaktadır.

Belediye yönetimi olarak en başından beri şeffaf, halkçı, adil, demokrat ve katılımcı yönetim anlayışımızı sürdürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tek zorluğumuz bu anlayışın Safranbolululara unutturulmuş olması.
Tercihimiz hiç bir zaman sadakat olmayıp, her zaman liyakattir. Tek hesap vereceğimiz makamın halkımız olduğunun bilincindeyiz ve yılmadan, yorulmadan Safranbolu için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA