Kızılay Web Banner 120X600
Kızılay Web Banner 120X600

SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

Karadenizliler Gecesine Hazır mısınız ?

Bu haber 01 Ocak 2020 - 21:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Karadenizliler Gecesine Hazır mısınız ?

Karabük 100.yıl mahallesinde Kasım ayında yeni sahipleri ile hizmet vermeye başlayan Şato Kafe & Restoran, Karabük’te yaptığı değişik etkinlikler ile Karabük halkı tarafından yoğun ilgi görmeye başladı.

Şato Kafe & Restoran sahipleri işletme olarak; “ bölgemizin ve Anadolumuzun kültürlerini hem geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hem de bu kültürlerimize özlem duyan ailelerimiz için, her hafta çeşitli etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak ‘Çiğ Köfte Sıra Gecesi’ etkinliğimizle start verdik ve halkımızın yoğun katılımı ile her hafta her mısrasında bir anlam yüklü olan türkülerimizi Anadolumuzun güçlü ses sanatçısı ve yorumcularının katılımıyla ‘Sıra Gecesi’ yapmaktayız.

Şato Kafe & Restoran ailesi olarak müşterilerimizin her zaman fikirlerine ve isteklerine açık bir işletme olarak bize ulaşan yoğun istek üzerine 3 ocak Cuma günü saat 20:00’de Karadenizin güçlü sesi Soner KOL’un kemençesi ile sahne alacağı ‘KARADENİZLİLER GECESİ’  ile halkımıza harika bir gece yaşatmaya hazırlanıyoruz. Haftalık olarak düzenlenecek olan organizasyonlarımız hakkında bilgi almak ve rezervasyon için 05526195852 telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA