Kızılay Web Banner 120X600
Kızılay Web Banner 120X600

SON DAKİKA

Karabük Haber Karabük Duyuru Karabük Son dakika

EMİTT 2019’un Gözdesi Yine Safranbolu

Bu haber 01 Şubat 2019 - 18:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.
EMİTT 2019’un Gözdesi Yine Safranbolu

Bu yıl 23. kez düzenlenen ve dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)’de Dünya Mirası Safranbolu yine ilgi odağı olmayı başardı

Daha önceki yıllarda olduğu gibi özellikle Safranbolu standına büyük bir ilgi olduğunu ifade eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, standın sürekli olarak ziyaretçi akınına uğradığını söyledi.

Safranbolu’nun son dönemlerde turizmde büyük bir atak içerisinde olduğunu kaydeden Ürkmezer; ” Böylesi büyük ve kapsamlı fuarlar turizm ile doğrudan ilgisi olan bölgelerin tanıtımları için bulunmaz bir fırsat. Bu nedenle biz Safranbolu olarak EMİTT Fuarına her zaman olduğu gibi iyi hazırlandık. Burada Sayın Valimiz, İl Kültür ve Turizm Müdürümüz ve ekiplerimizle bölgemizin  tanıtımı için çalışıyoruz. Şu ana kadar olan ilgiden de oldukça memnunuz” dedi.

Fuara çok sayıda tanıtım objesi ile katılan Safranbolu standının sabahın erken saatlerinden itibaren ziyaretçi alması ise gözlerden kaçmıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA